Atrakcje ślubne

Każdy ciekawy element uatrakcyjniający uroczystość ślubną ma bezpośredni wpływ na jej przebieg, co za tym idzie, na zróżnicowanie wykonanych przez fotografa ślubnego zdjęć.

Warto poszukać możliwości ciekawego uatrakcyjnienia swojej uroczystości ślubnej. Takie dodatki są mniej lub bardziej kosztowne. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Tanie atrakcje ślubne

 • puszczanie lampionów – rozdanie  50-100 sztuk lampionów gościom wieczorową porą nie nadszarpnie budżetu ślubnego, a stworzy piękną sytuację, która zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom wesela.
 • konfetti – w internecie tak samo tanio jak lampiony można kupić kilka wystrzałowych tub. Inną odmianą może być balon wypełniony płatkami zawieszany nad parkietem sali weselnej, który wybuchnie podczas pierwszego tańca.
 • puszczanie gołębi – niewiele kosztująca romantyczna chwila przy wprawnym oku fotografa zostanie pięknie uwieczniona.
 • bańki mydlane – w wersji standardowej lub wielkiej – fajna atrakcja, ale należy uważać, aby nie pobrudzić gości płynem.
 • tematyczne wydruki – przygotowanie specjalnych projektów graficznych o spójnym wyglądzie, np zaproszenia, winietki, naklejki na szkło, listę gości, śpiewniki i inne personalizowane nadruki ślubne na upominki dla gości.
 • druhny – jednolicie ubrane koleżanki.
 • pokaz zdjęć – trochę pracy spędzonej przy wyborze zdjeć i komputerze zaowocuje półgodzinnym powrotem do okresu dzieciństwa i wspólnego poznania, czego większość gości nie miała okazji widzieć.
 • ciężki dym– specjalny rodzaj dymu wytwarzanego z zimnego lodu uatrakcyjnią pierwszy taniec i być może według uznania inne elementy wesela.

Droższe atrakcje ślubne

 • fontanna czekoladowa lub barmani – atrakcja, która zdjęciowo przyniesie niewiele korzyści, ale goście będą bardzo z nich zadowoleni.
 • fontanna alkoholowa – bardzo rzadko spotykana atrakcja, ale podejrzewam, że miałaby większe branie niż wersja czekoladowa. ;-)
 • pokazy artystyczne – najlepiej takie, w których artyści towarzyszą wszystkim uczestnikom przez dłuższy czas i bawią się razem z nimi.
 • firewerki – dość droga atrakcja, ale za to jak efektowna, dobry fotograf uwieczni te chwile na zawsze.

Na każdym weselu nie powinno zabraknąć dodatkowych atrakcji. Tych tańszych jest dość sporo. Na pewno pozytywnie odbiją się na atrakcyjności uroczystości oraz fotografii ślubnych.

 

Artykuły na tej stronie internetowej są moimi własnymi przemyśleniami na podstawie moich doświadczeń jako fotografa ślubnego.
Nie każdy musi się z nimi zgadzać. Nie wolno kopiować treści artykułów bez mojej zgody.

Komentarze: 1

 1. kamila76 20 Paź 2016 Reply

  Witam serdecznie, jesli chodzi o atrakcję weselne to ja mogę polecić coś co u mnie na weselu sprawdziło się świetnie. Miałam na swoim weselu fotografa ale uznałam, że fajnym pomysłem będzie także fotobudka. Goście byli zachwyceni. Najfajniejsze jest to, że potem zostają zabawne pamiątki w postaci zdjęć. Jesli chodzi o konkretną ofertę to mogę polecić http://fotobudka-na-przyjecie.pl bo mają korzystne ceny i byłam bardzo zadwolona z obsługi

Skomentuj post!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *